Чому люди вчать іноземні мови?

Опубліковано: 27.02.2013
foreigners

Звичайно, зазвичай є доволі очевидні і зрозумілі причини, чому ми вчимо іноземні мови. В кожного ця причина своя, а загалом ми намагалися зібрати більшість з них в цій статті. Але часом буває так, що причини вивчення іноземних мов бувають доволі несподіваними і дійсно цікавими. Тому далі подано декілька коментарів і власних причин вивчення іноземної мови окремих читачів:

  • Щоб стати кимось іншим (Janet Gil)

Коли я була підлітком, я мріяла стати кимось іншим. Вивчення іспанської дало мені можливість стати частиною сім”ї мого друга і мати друзів в університеті з Південної Америки. Я могла і не познайомитися з ними, якби свого часу не вивчала іспанську. Я подобаюся собі більше, будучи з усіма цими людьми, нід будучи просто американкою (якщо, звичайно, можна так виразитись).

  • Щоб зрозуміти свою власну мову і культуру краще (Evona York)

Часом вивчення іноземної мови допомагає нам зрозуміти нашу власну мову і культуру краще, особливо в порівнянні або через те спільне, що є в іноземній мові з нашою рідною. Для прикладу, вивчення латинської дало мені неперевершене розуміння англійської, оскільки в англійській мові дуже багато слів запозичено з латинської. Так само і з грецькою.
Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiß nichts von seiner eigenen
(Johann Wolfgang von Goethe)

  • Говорити з друзями так, щоб ніхто інший не зрозумів (Elizabeth)

Якщо ви і хтось з ваших друзів володієте одною іноземною мовою, ви можете спілкуватися так, щоб ніхто інший не мав жодного уявлення, про що ви говорите. Особливо це зручно для тих мов, які вивчає не так багато людей, наприклад, для японської.

  • Допомогти іншим людям при потребі (Nuntawun Yuntadilok)

Вивчення інших мов піднімає наші шанси допомогти людям, яким це дійсно потрібно, для прикладу, як у випадку з цунамі 2004 року, коли багато з постраждалих не розуміли англійської, особливо діти.

  • Дружба (Bill Conwell)

Мій найкращий друг француз і говорить англійською, іспанською і трохи німецькою. Я намагаюся вивчити французьку, щоб покращити наше спілкування, хоча він від мене цього не очікує і в жодному разі не вимагає цього.

  • Тому що мені подобається вчити іноземні мови (Cody Warren)

Моєю причиною вчити іноземні мови є те, що це мені просто подобається, це для мене хороший спосіб більше дізнатися про інших, познайомитися з тим, як влаштоване суспільство і повірити в те, що існує дійсно багато інших людей поза межами мого кола спілкування (що дуже важливо для підлітка, який проводить майже весь свій час вдома в маленькому фермерському містечку).
Також мені подобаються універсальні мови і вивчення різних мов допомагає мені зрозуміти, як це працює. Вивчення іноземних мов для мене — це непросто спосіб комунікації з іншими людьми. Для мене це спосіб зрозуміти речі краще і отримувати все нові і нові сюрпризи від мови.

  • Щоб показати повагу (Nicole Signer)

Я вважаю, що коли людина хоча б намагається вчити мову країни, яку вона відвідує, чи в якій вона живе (навіть тимчасово), це показує рівень поваги. Люди справді це цінують.

Інші думки можна знайти тут.

Leave a Reply