Літній інтенсив. Німецька. Рок-н-ролл

Літній інтенсив з німецької – це короткий семестр на два місяці, за який можна пройти або повний курс, або займатися лише граматикою чи лексикою. Ось як це виглядає:

починаємо з 1го липня і вчимося 8 тижнів. Є два формати навчання:
1. можна пройти повний курс для рівнів А1, А2 чи В1
2. можна пройти граматичний курс для рівнів А2/В1 або ж лексичний курс для рівнів В2/С1

кількість занять на тиждень і вартість:
повний курс – це чотири заняття на тиждень
три з них – це основні заняття по дві години: пн, вт і чт з 18:30 до 20:30
четверте заняття – суто розмовне на 1,5 години: пт з 18:30 до 20:00
вартість за курс – 3600 грн.

граматичний / лексичний курс – це два заняття на тиждень по 2 години: пн і ср на 18:30 до 20:00
вартість за курс – 2100 грн

далі відповіді на запитання:

як зареєструватися? подзвонити за номером: 096 096 12 25, одразу можна буде зробити визначення свого рівня, якщо це потрібно

чи потрібні підручники? так, звичайно. їх можна або купити в наших партнерів (біля 700 грн за комплект), бо скинути собі в електронному форматі і роздруковувати чи працювати з планшету.

чому немає повного курсу на В2 і С1? це високі рівні, ми розділяємо їх на 2 семестри і “підняти” такий рівень за два місяці – це сумнівне задоволення.

чи отримаю я сертифікат після закінчення? так, сертифікати видаються на основі фінального тесту за чотирма сферами компетенцій згідно європейської класифікації: читання, письмо, усне мовлення і розуміння на слух. важливо: ці сертифікати не відносяться до системи ALTE, тобто якщо вам потрібен буде сертифікат міжнародного зразка, потрібно буде окремо реєструватися на здачу відповідного тесту.

як оплачувати? оплата здійснюється одним платежем за семестр (не розбивається по місяцях) після першого ознайомчого заняття, на якому ви можете побачити рівень групи, стиль викладання, підхід викладача і зрозуміти, чи все гаразд. оплату можна зробити безпосередньо в офісі (готівка чи системи Приват24 / Монобанк), або платіжкою в будь-якому банку України.

чи будуть ранкові заняття і інтенсиви на вихідних. так, плануються, але це залежить від рівня групи. якщо вам зручніше займатися зранку чи на вихідних, одразу скажіть про це при реєстрації.

скільки людей в групі? ми не робимо великих груп, максимальна кількість учасників на літній інтенсив – 10 осіб

що якщо я пропускаю заняття? без проблем, завжди є можливість побачити з чим працювала група і зробити домашнє завдання через систему домашок, якщо ж щось було незрозумілим, можна підійти до викладача перед наступним заняттям і задати свої запитання. важливо: можливості “відпрацювати” заняття з іншою групою зазвичай немає.

чи можна буде продовжити навчання після літнього семестру? так, звичайно. з 9 вересня в Школі стартує основний семестр, ось вся інформація про нього.

залишилися ще питання? без проблем, ось контакт: 096 096 12 25, херцліхь вількоммен))