Новий сезон німецької мови в Dakad

Основний семестр вивчення німецької мови в Dakad: всі рівні, два викладачі для кожної групи, основні та розмовні заняття, додаткові бонусні. Але про все по черзі. Якщо ви ще не наважилися, зараз саме час наважитися. Якщо ще не зібралися з думками, рішучістю і силою волі, – саме час зібратися. Також ви можете почитати детальніше розділ Чому ми, щоб впевнитись у своєму виборі на всі 100%.

З вступом все, тепер сухі факти про новий семестр.

1. Зимовий семестр: Вчитися ми починаємо з 13 січня, навчання триває 15 тижнів. Якщо випадають вихідні, ми пропускаємо їх, а потім відпрацьовуємо наприкінці навчального семестру і плануємо закінчити до кінця квітня. Заняття ведуть два різних викладачі: з одним з них ви працюєте протягом тижня над лексикою, граматикою, текстами, сприйняттям на слух і т.д., а інший викладач проводить суто розмовні заняття: починаючи з першого тижня навчання ви починаєте говорити німецькою, застосовуючи ту лексику, яку встигли “підхопити” на тижні. Основний курс – це три обов’язкові заняття на тиждень по 1,5 години в групі, яка відповідає вашому рівню знання німецької і ще додатково бонусні заняття по суботах, які також діляться по рівнях.

2. Як оплачувати і які є варіанти навчання?  оплата здійснюється одним платежем за семестр (не розбивається по місяцях) після першого ознайомчого заняття, на якому ви можете побачити рівень групи, стиль викладання, підхід викладача і зрозуміти, чи все гаразд. оплату можна зробити безпосередньо в офісі (готівка чи системи Приват24 / Монобанк), або платіжкою в будь-якому банку України. Вартість навчання не залежить від вибраного рівня, тобто і А1, і В1 коштують однаково: 4900 грн. за семестр.

Є два формати навчання:
Основний курс – це три заняття на тиждень: два основних + одне розмовне, тривалість занять по 1,5 години, переважно це вечірній час: з 17:00 до 18:30 або з 18:45 до 20:15. Так, є також ранкові групи, рівні: А1, А2, В1.
Лише вихідні (інтенсив) – це два заняття на тиждень, 4 години в суботу і 3,5 години в неділю. Підійте для тих, в кого тиждень завантажений і розписаний, а велика порція німецької на вихідних не лякає. Тривалість: 9 тижнів.
Сертифікати міжнародного зразка видаються після будь-якого рівня за результатами фінального тесту. Ага, ще часто питають, чи великі в нас групи. Ні, великих груп ми не робимо, максимум 10-12 осіб, щоб було комфортно.

3. Важливо про підручники. Підручники не входять в вартість навчання, вони автентично німецькі і везуть їх до нас за євро. Оскільки з курсом євро в нас ніякої стабільності немає, то подаємо лише орієнтовну вартість підручників: 720-780 грн. (вартість залежить від рівня, різні підручники по-різному коштують). Будемо уточняти вартість на момент замовлення, це простіше, ніж намагатися прорахувати наперед. Якщо ж вам буде зручніше зробити копії, роздрукувати чи купити в когось із знайомих — абсолютно не проблема, на ваш вибір.

4. Час занять. Переважно всі заняття відбуваються ввечері на 17:00 або на 18:45 в будні дні і в першій половині дня, якщо це субота. Якщо ж вас цікавить ранковий час, просто наберіть щоб залишити заявку – часто набираються і ранкові групи також. Якщо розібратись важко, або якщо залишилися додаткові запитання, набирайте сміло: 096 096 12 25

що якщо я пропускаю заняття? без проблем, завжди є можливість побачити з чим працювала група і зробити домашнє завдання через систему домашок, якщо ж щось було незрозумілим, можна підійти до викладача перед наступним заняттям і задати свої запитання. важливо: можливості “відпрацювати” заняття з іншою групою зазвичай немає.

ще таке цікаве одне: тепер в нас буде не два, а три основних семестри в році:
з 09 вересня до 21 грудня
з 13 січня до 25 квітня
з 11 травня до 22 серпня
між ними є “вікна”, щоб відпрацювати заняття, які пропускаються протягом семестру (національні свята і офіційні вихідні дні). саме для того, щоб зробити повноцінних три семестри в рік, ми скоротили основний курс з 16ти тижнів до 15ти. Але ви не хвилюйтесь, 100500 домашніх завдань зроблять свою справу! ладно, жартуємо, – німецька сама себе вивчить, як завжди.

І останнє, але дуже важливе! Наберіть нас перед тим, як заходити в гості: часом буває так, що всі розбіглися і в офісі нікого немає. Шкода буде, якщо ви вирішили вчитися чи прийти розпитати про навчання, а ми розминемося 🙂 Отже, контакт: 096 096 12 25, відповість Інна.

ну і бонусом запитання, які часто задають (і таааааак, дещо написано вгорі, ну але ж всяке буває)):

 • чи обов’язково мені купувати підручник, чи включений підручник в вартість?
  ні, підручник не включений в вартість навчання. якщо ви не хочете купувати його, то завжди можна скинути собі на флешку і працювати з планшету або роздруковувати
 • що робити, якщо я пропускаю заняття?
  без проблем, потрібно зайти на сайт, глянути домашку для своєї групи, зробити її самостійно, а якщо щось не зрозуміло, то підійти перед наступним заняттям до викладача і перепитати. викладач подивиться суровим поглядом, але його серденько розтане від того, що домашку ви зробили, і все буде гаразд)
 • чи маєте ви курси для дітей?
  ні, Школа працює лише з дорослими
 • чи можу я змінювати групу протягом семестру? наприклад, один тиждень ходити по понеділках і середах, а другий по вівторках і п’ятницях?
  ні, ви не можете змінювати групу, оскільки групи працюють з різними викладачами і беруть навчальний матеріал з різною швидкістю
 • що якщо я не можу прийти на найперше ознайомче заняття?
  якщо група вже сформована, то забронювати собі місце ви зможете, лише оплативши семестр
 • що якщо після першого зняття я зрозумію, що рівень мені заслабкий або заскладний?
  без проблем, для цього і створені ознайомчі заняття, ви можете просто змінити рівень і це ок
 • чи можу я оплатити семестр наперед, щоб не переживати, чи буде місце?
  тільки якщо ви вже вчилися в нас і переходите з одного рівня на наступний
 • скільки я вивчу за один семестр?
  за один семестр ми проходимо один рівень, наприклад повний рівень А1 чи В1, це означає, що вам не потрібно ділити вивчення початково рівня на два чи три семестри. виключеннями є рівні В2 і С1: рівні дуже високі, відповідальні, там вже спішити нікуди і працювати доводиться грунтовно, тому ми розводимо їх на два семестри