30 днів для мрії

Під час одного з занять нашого English Club ми переглядали мотиваційне відео з дуже корисною лексикою і вирішили, що було б цікаво повторити експеримент автора. Суть його полягає в тому, щоб протягом 30 днів щодня робити те, що завжди дуже хотілося зробити, але ніяк не вистачало часу чи натхнення. А якщо вже вирішили, то треба зробити! Учасників експерименту наразі четверо: Іван щодня буде бігати і читати книги, щоб підготуватися до вступу; Світлана вже 18-ий рік грає на піаніно, а саме зараз має доволі складну і довгу програму, якій необхідно присвячувати по 5 годин щоденно, а також вона планує опанувати метод сліпого набору на клавіатурі і ще практикувати йогу: Оля працюватиме над незавершеною роботою, яка чомусь завжди відкладалася і ще має мрію зробити вилазку в Карпати; а Інна обіцяла займатися німецькою і англійською мовами як мінімум по півгодини щодня. Ось такий в нас був план, а що з цього вийшло, читаємо нижче.

Від Світлани:
Мотивація… зробити щось за 30 днів… Хотілося б зробити щось таке, на що зазвичай не вистачає або часу, або терпіння, або просто Чорна Лінька в гості приходить) Тому вирішила я ось чим зайнятися щодня:

1. Заняття на фортепіано – 5 годин.
Це моє рідне і улюблене, але плідно і цілеспрямовано займатися влітку важко, а без цього “кіна не буде”).

2. Йога -1 година.
Файна річ,  треба і про душу, і про тіло піклуватися.

3. Solo на клавіатурі – 3 вправи.
Так, клавіатури є різні, треба на всіх грати))) Це програма навчання сліпому набору на клавіатурі. Там 100 вправ, вже до середини дійшла, треба закінчити ту справу.

От такі в мене плани. А тепер – вперед!)

7.07. День перший. Неділя! Чудовий день для початку чогось нового! Багато вільного часу і надхнення! Тим більше що плани, як завжди, наполеоновські! Отож, let’s go!
Ура! Сьогодні встигла все, навіть трохи більше. Куплю собі медальку)))
8.07. День другий. Халепа! Пограти встигла лише 3 години…а вже треба йти на курси… Завтра наздожену!
9.07. День третій. Сьогодні мала трохи більше часу і все вдалося. Але треба буде розпланувати на завтра день.
10.07. День четвертий. Йога робить дива! Ніби голову провітрили! Працюється легко і з задоволенням.  Вже до третьої години була вільна. Юху!
11.07. День п’ятий. Знову халепа! Незапланована поїздка до бабусі… Ну добре, зроблю собі міні-вихідний.
12.07. День шостий. Ха! Якщо стати в 7-ій, до 8.30 попрактикувати йогу і в 10.00 сісти грати (так, я шалено люблю своїх сусідів, хай сплять))), то все чудово. Йога взагалі організовує. Хоча б те, що її конче тре робити кожного дня, інакше прийдеться починати все спочатку – ось такий мотиватор!
13.07. День сьомий. Субота… Так хочеться десь піти, поспілкуватися з друзями… Ок, грання знов трохи в прольоті, сподіваюся, Шуман мене простить)
14.07. День восьмий. Неділя знов найплідніший день – трохи наздогнала попередні гріхи, ось вже набираю текст не дивлячись на клавіатуру – сліпий набір скоро здолаю!
15.07. День дев’ятий. І знов понеділок іде на підготовку до курсів…слова дуже слізно просять, щоб їх повчили. Прийдеться прислухатись до них!)
 16.07. День десятий.  Сьогодні мені запропонували поїхати на вихідні в Карпати – ура!!!!! Подорожі – це такі собі окремі  маленькі життя, без ніяк… Треба буде файно попрацювати, щоб з чистою совістю їхати відпочивати. Совість вона така, гризти буде!)))
17.07. День одинадцятий. Ха! Якщо дуже захотіти, то все можна встигнути! Я молодець!)
18.07. День дванадцятий. Фінальне очищення совісті пройшло успішно! 7,5 годин за інструментом не будуть марними!
19.07. День тринадцятий. Збираю пакунки, каремат, ложку з виделкою – і гайда в гори! Настрій чудовий, я вже на низькому старті. Після курсів відразу виїжджаємо! Буде весело!
20 – 21.07. “Карпати, Карпати, зелені Карпати, чудовий край, чудо-овий наш край!” “Я піду в далекі гори, на широкі полонини…”
Хто ще які пісні про гори знає?) Це неймовірно! Славськ, Захар Беркут, Кам’янка, чорниці, малина, квіти, неймовірно чисте повітря, що кружить голову, захоплюючі краєвиди, простір, сонце, птахи, що співають на всі голоси, чисті джерела з холодною водою……. Все це можна описати моїм улюбленим висловом: “Хочу ще!!!!!!!”
22.07. День шістнадцятий. Ах, понеділок…ну чому в тебе карма важкого дня! Правильно роблять англійці, починаючи тиждень з неділі… Шалено хочеться назад в Карпати, а не розкладати речі, прати, сушити… А що, я там ще чимось займатися маю? А, грати? Ще й вправи робити? Ну нащо ж ви так… Ну ладно, ввечері прийду, пограю троха…
23.07. День сімнадцятий. Треба вертатися на землю, ми ж відпочиваємо для того, щоб потім з бажанням працювати? Правда? Ну скажіть, що правда!!! Чому ж тоді так не хочеться?!!…..
24.07. День вісімнадцятий. Ну ладно, ні то ні, будемо вважати, що в мене творча криза. Знаєте, як зручно бути творчою людиною? Тебе питають: “Чому в тебе безлад в кімнаті?” “Це не безлад, це порядок в авангардному стилі!”  “Чому ти лежиш на дивані і третій тиждень ніц не робиш?” “А я чекаю, поки натхнення прийде!” Це все, звичайно, балачки. Нічого, піду повчу тим часом німецьку, нехай мій чорно-білий друг відпочине)
25.07. День дев’ятнадцятий. Ура! В мене перша перемога! Я виконала всі завдання програми Соло на клавіатурі! Тепер я модна клавішниця!))))))) На радостях і пограла багато – правильно казав П.І.Чайковський: “Натхнення – це вміння приводити себе в робочий стан” Ми йому повіримо. А що ще робити?)
 26.07. День двадцятий.  А я леньтюх. Справжнісінький леньтюх. No comments.
27.07. День двадцять перший. Ну ось, та сама історія, на вихідних до мене приходить муза…або я приходжу до неї…
28.07. День двадцять другий. Див. 27.07.)))
29.07. День двадцять третій. Літо – час, коли так хочеться відпочити, поспілкуватися з друзями, просто пожити!.. Любий Becker (так звуть моє фортепіано), я поспілкуюсь з тобою пізніше…
30.07. День двадцять четвертий. Як подумаю, що через кілька днів треба на роботу йти – так тошно стає… Ні, не подумайте, я дуже люблю свою роботу (я працюю викладачем і концертмейстером в музичній школі)  і під час навчального року з задоволенням на неї хожу, але коли всі нормальні студенти відпочивають, а я маю працювати – це взрив мозку!.. Тим більше що їздити на неї в цей період треба тільки для галочки… Тому буду насолоджуватися останніми днями свободи!!!
31.07. День двадцять п’ятий. Йога чемно робиться щоранку, а сусіди з радістю відпочивають від звучання гарної класичної музики…хочуть вони цього чи ні…)
1.08. День двадцять шостий. Серпень! Спекотна пора і останні дні експерименту))) Думаєте, це плідне наздоганяння перед фінішною прямою? А-а-а, якось іншим разом.
2.08. День двадцять сьомий. А-а-а! Мені лишили собаку на кілька днів! Такого великого пухнастого ведмедика! Надзвичайно доброго і не менш хитрого, коли треба…) Ведмедик чемно чекає, поки я займаюся йогою. Ну а потім…ви думаєте, що я зараз можу сісти і щось почитати? Чи зробити домашнє завдання? Чи посидіти в інтернеті? Ні, вибаглива важка лапа відразу ж опиняється на нозі, а холодний мокрий ніс – біля щоки… Певно, жодна істота не може висловити більше радості від того, що ти просто прокинувся, звернув увагу або потріпав по голові. Це неймовірно!
3.08. День двадцять восьмий. Прокидання-собака-прогулянка-йога-англійська-німецька-сніданок-прогулянка-пЕчення печЕння-друзі-прогулянка-собака-собака-собака…
4.08. День двадцять дев’ятий. Сьогодні було багато-багато йоги – в парку імені Івана Франка відбувався йога-марафон: різні інструктори, різні види йоги, лекції про харчування, різні друзі і багато-багато вражень… А потім, потім сталося неймовірне – я знову за стільки днів сіла за інструмент (мене дуже попросили))) – і, о диво, навіть не забула, з якого боку за нього сідати))) Халепа, а так хотілося)))
 5.08. День тридцятий.  Ну ось останній день експерименту. Що треба зробити перед відпочинком? Правильно, добре відпочити! Ну, принаймні мені так дуже хочеться… І собака не проти…

Отже, підсумки.
1. Solo на клавіатурі – 3 вправи.
З цим я впоралася, пройшла програму до кінця, тепер набираю швидко і легко.

2. Йога -1 година.
Йогою я займалася значно більше години – різні практики, все хочеться спробувати і від всього дістаю справжнє задоволення.

3. Заняття на фортепіано – 5 годин.
Ну, цей пункт під кінець в мене трохи пролетів… Я порахувала, що в середньому займалася лише 2,5 години на день…Так, так, леньтюх я.  Але якщо скласти заняття йогою і фортепіано, разом як раз вийде годин 6…правда, правда?)))

Головне, я вважаю, що “Час, витрачений з задоволенням, витрачений не марно”.

Від Олі (крім роботою над довгим-довгим проектом в планах є ще таке):

1) похід в гори (одноденний, просто поїхати кудись на базу або щось таке. подивимось, як складуться обставини :))
2)дочитати книги
– ’Перехресні стежки’ І. Франка
– ’Культова 20 Львова’ С. Грицюка
3) прочитати англомовну книгу,яку я давно придбала, але так і не наважилась її подолати ’The Moment` by Douglas Kennedy 🙂

два слова про похід у гори))))

Ось воно!

Перший пункт мого тридцяти денного експерименту виконано! )))))

Славське, гори, емоції, смачні чорниці і, на жаль, багато дощу. Краєвиди з Тростяну просто неймовірні. Гарно відпочила від міського напруження.

Попереду залишається купа непрочитаних сторінок. Сподіваюсь встигну все виконати. 🙂

Від Інни:

Думки вголос: і навіщо я в це вплуталась? От сиділа б собі тихенько, ніяких мені 30-денних подвигів. Одним словом, тішить те, що мінімум тричі на тиждень я не менше години займаюся німецькою, тобто вже галочка є. Потім одним з завдань в нас йдуть фільми (теж німецькою), то я їх собі як аудіювання зараховую (хитрюжка)))). В інші дні поки що займаюся граматикою, але підозрюю, що надовго мене не вистачить. З англійською все трохи інакше – ніяких мені курсів, викладачів і всяких таких бонусів, хіба що той самий English Club по суботах. А ще можна до нього готуватися. А ще в мене книжка з сталими виразами і фразеологізмами є. А ще в мене купа всього непрочитаного назбиралося… Одним словом, на найближчих 30 днів точно вистачить!

Ну от. Що, вже місяць пройшов? Як, знову?! Та не може бути! Виявляється, не так це просто – щодня організувати себе і робити те, що обіцялося спочатку. Не можу сказати, що все аж зовсім погано, але… Одним словом, ставлю собі 4 з мінусом і завтра почну все спочатку :):):)

Від Івана: а що тут розписувати? Я бігаю і читаю щодня, от і все! 🙂 🙂 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *