Мотиваційна програма в Dakad

Ми тут подумали і вирішили, що треба якось нагороджувати тих студентів, які вчаться найкраще. І звідси виникла ідея з мотиваційною програмою: ті студенти, які набирають найбільше балів в фінальних тестах, отримують знижку на навчання в наступному семестрі. Так, все просто. І, до речі, це єдиний варіант отримати знижку на навчання в Dakad, ніяких чорних п’ятниць і розіграшів в інстаграмчику.

Тепер коротко факти:

 1. У мотиваційній програмі автоматично приймають участь всі студенти, які навчаються в Школі німецької мови Dakad. Ще на фінальний тест прийти треба, ага.
 2. Найкращий студент з кожного рівня отримує 20% знижки на наступний семестр, тобто оплачує не 6800 грн., а 5440 грн. – класно, правда? Це означає, що якщо ти приходиш на тест і пишеш його хоча б на 1 бал краще, ніж всі інші студенти вашого рівня (наприклад, всі групи А2), то тадаааааам, забирай 20% знижки на навчання.

 3. Студенти не можуть передати свою знижку на навчання комусь іншому або перенести знижку на будь-які інші семестри окрім наступного після написання тесту.

 4. Мотиваційна програма не розповсюджується на вартість підручників — поки що наші книгарні ще не настільки перейнялися успіхами у вивченні німецької мови наших студентів, чорт забирай.

  Одним словом, ніякого підвоху і дрібного шрифту – просто от така класна історія, тому що ми хочемо, щоб найкращі студенти залишалися з нами і вчилися далі, а всі ті, хто написали тест на 1-2 бали менше, наступного разу задали хардкору, ну ))

 

2 thoughts on “Мотиваційна програма в Dakad

 1. Viktoriia каже:

  Доброго вечора!
  Цікавить Ваш курс, вивчала німецьку в університеті, але так склалось, що з часом почала забувати так як не мала практики і про це дуже шкодую 🙂

  Наразі мене цікавить онлайн курс (так як живу далеченько ). Але, справа в тому, що завжди працюю до 19:00 і ніяк не встигаю на останній вечірній курс

  Чи не могли б ви повідомити мене коли буде щось у Вас таке після 19:00?
  Буду вдячна!
  Vielen Dank!

  Mit freundlichen Grüßen,
  Viktoria

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *