Нова забавка vs нудне домашнє завдання

В нас тут в Dakad зявилася нова гра і ми всі просто в захваті! Ідея прийшла, як це часто буває, як вирішення певної проблеми. Справа в тому, що на сторінці сайту Умови і ціни ми з самого початку взяли на себе зобов’язання займатися всіма аспектами вивчення німецької мови, а в тому числі і розвитком навиків письма. Так от – як вчитися правильно писати німецькою? Задавати на домашнє завдання твори на тему “Як я провів літо”? Та нууу, це якось не наш формат. От і прийшла думка, що було б цікаво листуватися. Але не просто листуватися, а робити це таємно. Отже, суть гри наступна:

– Всі студенти і викладач певної групи отримують порядковий номер (наприклад, від 1 до 6, як це було в групі В1). Ніхто (крім самого студента) цього номера не знає, він залишається в таємниці до закінчення гри.

– Студенти діляться на пари за номерами (наприклад, 1 і 2, 3 і 4, 5 і 6) і відповідно пишуть один одному листа, вказуючи номер свого партнера в якості адресата.

– В листі може бути що завгодно – питання, відповіді, розповіді про свої зацікавлення чи новини за останні кілька днів.

– Головне завдання гри – здогадатися, з ким саме з своїх колег ви листуєтесь.

Одним словом, описати словами доволі важко, а на практиці – дуже і дуже цікаво! От сьогодні ми вже обмінялися першими листами. Уявіть, яка це радість отримати справжнього паперового листа, та ще й німецькою мовою! 🙂 За два тижні наша гра закінчиться і, звичайно, ми поділимося найцікавішими моментами листування! 😉

P.S. А якщо і ви хотіли б не лише корисно, але й весело вивчати німецьку мову, приєднуйтеся до нас на літніх інтенсивах – ми завжди раді новим друзям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *