ОБРАТИ СЕМЕСТР

6800 грн

за семестр
+ мотиваційна система

  • заняття проходять в офісі
  • спілкування вживу, заняття тричі на тиждень
    бонусні тренінги на вихідних
  • стікери, чайок і вінішко – все підходить

початок 13 вересня

Зареєструватися Оплатити
6800 грн

за семестр
+ мотиваційна система

  • весь курс проходить онлайн
    (вчимося з дому і в піжамці)
  • ніяких відео-уроків: всі 100% занять з живим викладачем
  • не потрібно їхати в офіс, домашки і тести перевіримо

початок 13 вересня

Зареєструватися Оплатити

детально про навчання

як все проходить?

не залежно від того, вибираєш ти навчання в офісі, чи варіант онлайн, кожна група має по три заняття на тиждень, кожне з яких триває 1,5 години (90 хвилин). двічі на тиждень основні заняття (лексика, граматика, тексти, аудіо і т.д.), а третій раз – суто розмовне заняття з іншим викладачем. це означає, що кожну групу ведуть два різних викладачі. і так, правильно, говорити ми починаємо з першого тижня навчання, а не коли вийде.

коли почнеться семестр і як оплатити курс німецької мови?

почнемо семестр 13 вересня і триватиме він традиційно 15 тижнів. за цей час ми проходимо повний рівень для рівнів А1, А2 і В1 (тобто вони не діляться на два семестри) і половину більш високих рівнів, тобто ми маємо В2.1, В2.2 і половинки С1. закінчуємо семестр до нового року, а з середи січня стартуємо наступний.

щодо оплати: семестр оплачується після першого ознайомчого заняття, яке доступне для всіх студентів: ми приходимо, бачимо рівень групи і стиль викладання, знайомимося з викладачем і ось це ось все. після заняття студент дає свій фідбек (чи комфортний рівень групи, чи зрозуміло все щодо навчання, чи правильного кольору була сорочка в викладача :)), а викладач рекомендує залишатися на цьому рівні чи перейти на рівень вище / нижче.

якщо все гаразд, то підписуємо угоду на семестр і робимо оплату: можна готівкою в офісі, можна тут на сайті карткою (є кнопка оплати), можна за банківськими реквізитами, – як зручно. і ні, оплата не розбивається на кілька платежів.

що вибрати: заняттях в офісі чи онлайн?

загальна структура навчання однакова: тричі на тиждень по 1,5 години протягом 15 тижнів = один курс. ми прийшли до цього методом проб і помилок і зрозуміли, що це такий собі оптимальний час для засвоєння одного рівня (і таааак, можна було А1 на рік розтягнути, просто ми тут не можемо переконати себе гратись з тим ділом так довго). також важливе: вартість курсу буде однаковою, бо ми вважаємо, що це справедливо.
тепер стосовно переваг і недоліків, які назвали наші студенти в опитуванні
переваги онлайну:
– не потрібно витрачати час на дорогу в офіс
– підходить, якщо ти не зі Львова
– залишається історія чату з записами
– можна займатися в піжамці з котиком на колінах)
тепер недоліки онлайну:
– часом не так добре концентруєшся (домашні відволікають)
– немає живого спілкування з іншими студентами групи
– можуть бути перебої з інтернетом

тепер про переваги занять в офісі:
– тусовка, вінішко, часом раніше приходиш, щоб просто поговорити (ви здивуєтесь!)
– контакт з викладачем
– краще зосереджуєшся на занятті
– розмовні заняття проходять комфортніше
і недоліки:
– час на дорогу
– однозначно пропускаєш заняття, якщо хворієш, але є домашка

важливі деталі

тут те, про що найчастіше запитують ті, хто в нас вперше:

підручники не входять до вартості навчання. їх можна купити в наших партнерів книгарні Галінбук (ми маємо класну знижку -15%), або ж завантажити собі онлайн. можна також роздруковувати – на твій вибір.

час занять: ранковий або вечірній, переважно на 08:00, 17:00 і 18:30. в суботу заняття є лише до обіду. розклад зазвичай пн/ср/пт або вт/чт/сб, дні залежать від рівня і групи.

– що, якщо я пропускаю заняття? це не страшно: кожна група має свій закритий чат в телеграмі, куди викладач скидає додаткові матеріали і домашки

– я не знаю свого рівня, як визначити? без проблем, налаштовуйся поговорити німецькою 10 хвилин і набирай нас: 096 096 12 25 або ж можна ось тут на сайті: визначити рівень

скільки осіб в групі? залежить від рівня, звичайно, але наше золоте правило: ми не робимо великих груп, тому що це не продуктивно, тому максимум 10 студентів в одній групі. далі починаємо ділити на кілька менших груп.

– чи можу я змінювати групу протягом семестру? наприклад, один тиждень ходити по понеділках і середах, а другий по вівторках і п’ятницях? ні, змінювати групу не можна, оскільки групи працюють з різними викладачами і беруть навчальний матеріал з різною швидкістю

– чи можу я оплатити семестр наперед, щоб не переживати, що буде місце? тільки якщо ти вже вчився / вчилась в нас і переходиш з одного рівня на наступний

– залишилися запитання? без проблем, напиши нам в телеграм @habe_eine_Frage_bot чи набирай: 096 096 12 25

класні плюшки

ми тут взагалі не дуже по частині похвалитися, але ж починати колись треба. так от, поїхали:

– починаючи з рівня В2 розмовні заняття проводяться з носієм мови: це не лише про вимову, але й про особливості живої німецької, про сленгові словечка і все, що робить твою мову багатшою і створює враження, що ти взагалі з Мюнхена, а в Україні проїздом.

– в нас працює мотиваційна програма, це така класна історія, коли можна отримати -20% знижки на наступний семестр. детальніше про неї ось тут.

– по суботах є бонусні тренінги. це ще такі класні додаткові заняття, на яких ми вчимо ще більше німецької і які безкоштовні для всіх студентів. круть, правда?

– для всіх студентів є свій чатик-флудильня, як ми його лагідно називаємо. туди можна прийти коли є настрій поговорити / пописати німецькою. бо ж мова – це засіб, а не кінцева мета, ми ж за ефективність.

курси німецької мови для дітей

так, ми знаємо, що ви вже давно просите курс для дітей і навіть почали працювати над ним, а потім ковід, карантин, всіх закрили вдома і далі ви знаєте. в нас є викладачі, є система розроблених модулів, а головне, є бажання почати, проте ще не знаємо коли це стане можливим.

тому наразі все просто: ми створили форму, де батьки можуть залишити свої контакти, і як тільки буде розуміння з початком навчання, ми одразу виходимо на зв’язок, гаразд?
реєстраційна форма тут.

як зареєструватися?

для реєстрації на семестр є два варіанти:

1) для всіх тих, хто вже вчився в нас і переходить на наступний рівень: тобі не потрібно все розказувати, правда? для тебе є проста форма реєстрації, де можна вибрати рівень і години занять. там ще немає остаточного розкладу і викладачів, але ми вже працюємо над цим. заходь, реєструйся, можна навіть оплату з сайту зробити – 21 століття, йолки, автоматизація!

2) для тих, хто ще не вчився: набери, будь ласка, коли буде зручно поговорити – ми визначимо рівень німецької і тоді будемо знати про яку групу можна говорити, розклад і все-все. контакт: 096 096 12 25

Телефонуйте зараз: