Бонусні тренінги На цій сторіночці можна знайти розклад наших бонусних тренінгів. Це такі спеціальні заняття, які дозволяють внести ще більше німецької в наше життя. Проводяться кожної суботи з 11.45 до 12.45 (час залишається стабільним, міняються лише теми). Так от, що потрібно знати про бонусні тренінги:

1. Вони безкоштовні для всіх студентів Dakad і так буде завжди.
2. Все-все, що буває на бонусах – це для вашого задоволення і для можливості краще розібратися в якійсь певній темі (граматичній, лексичній і т.д.). Тобто нічого з того, що було винесено на бонус, в фінальному тесті не зустрінеться, на те вони й бонусні.
3. Кожного тижня для бонусного тренінгу обирається своя тема і викладач, який цей тренінг проведе – оновлення будуть викладені на цій сторінці.
4. Для участі необхідна реєстрація, обов’язково.
5. Якщо ви зареєструвалися на бонусне заняття, але прийти не зможете, треба попередити про це до п’ятниці, щоб інший студент мав можливість повчитися. Якщо ж ви зареєструвалися і не прийшли, реєстрація на наступний тиждень для вас неможлива.

А тепер про самі тренінги на суботу, 19 листопада: починаємо об 11.45 год., закінчуємо о 12.45 год.

Минулі часи (Perfekt und Präteritum) (A1/А2): проведе Дзвінка Челепіс.
Ми тут подумали, що цього тижня спробуємо провести бонуси без попередньої реєстрації, щоб поменше вас заморочувати, тому кнопочка “Зареєструватися” не активна))
 knopka-300x84


Modalverben (B1 / B2 / С1): проведе Іра Зарицька, попереджала, що буде забористо ))
Ми тут подумали, що цього тижня спробуємо провести бонуси без попередньої реєстрації, щоб поменше вас заморочувати, тому кнопочка “Зареєструватися” не активна))
knopka-300x84

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *