Що подивитися німецькою?

Маленька підбірка фільмів для приємного вечора 🙂
авторка статті: Іра Зарицька

Без особливих прелюдій: фільми зі списку тим чи іншим чином зайняли особливе місце у моєму серці і я однозначно раджу переглянути всі. Будуть веселі, романтичні, історичні, ті, які проймають до глибини душі. 

Зберігате та насолоджуйтесь.

Experiment 2: Die Welle (2008)

Фільм про те, як легко повторювати помилки, та про їхню ціну. Заснований на реальних подіях з легким вкрапленням художнього вимислу. Просто погугліть про психологіний експеримент під назвою “Хвиля”. Сильно, чітко, по-німецьки.

Die Vermessung der Welt (2012)

Двоє пристрасних вчених досліджують світ, кожен своїм способом: хто математичними формулами, а кому треба перемацати на спробувати все на смак. Скажу чесно: книжку ми читали в університеті, і це було унило. Але гляньте на цю картинку! Це ж просто OMG! (німецькою звучить не так феєрично)

Good bye, Lenin! (2003)

Я би сказала, що цей фільм про любов у багатьох можливих проявах. Дуже світла майже комедія про те, як у одній із квартир кілька років після падіння стіни досі продовжується епоха DDR. Як, чому, навіщо, що відбувається? 

Goethe! (2010)

Ой, тільки не починайте фукати і оце все: Ґьоте, унило, поезія, старі пердуни. Фільм загалі не про стереотипні уявлення. У ньому показують молоді та прекрасні роки молодого поета: справи з університетом, кохання, дружба. Таке враження, що після перегляду виростають крила, аж настільки хочеться жити! І так, є на ютубику у наявності.

100 Dinge (2018)

Ви думаєте, у Львові айтішніки зажралися? Пффффффф. На німецьких он гляньте. Їм настільки добре живеться, що на п’яну голову вирішили собі челендж зробити: у них забрали абсолютно усі речі, протягом 100 днів вони мають право зі складу взяти лише 1 річ на день. Купувати нічого не можна. Але фільм далеко не про матеріальні блага.

Mein Blind Date mit dem Leben (2017)

У вас є мрія. Ви знаєте, як її досягнути. Ви вже за півкроку до настільки бажаного. І раптом ваше тіло вас підводить настільки, що між вами та мрією з’являється майже прірва. До слова, фільм теж на реальних подіях заснований, наприкінці навіть покажуть прототип головного героя.