Основний семестр


Тривалість: 4 місяці, деталі тут

3 заняття на тиждень по 1,5 години:
2 основних заняття,
1 розмовний тренінг.

+ Бонусні заняття.

+ Мотиваційна система.


4900 грн. за семестр + підручники

Оплатити

Літній семестр


Тривалість: 2 місяці (липень-серпень)

4 заняття на тиждень по 1,5-2 години:
3 основних заняття по 120 хв,
1 розмовний тренінг на 90 хв.

+ Доступ до мовного клубу.

+ Мотиваційна система.


3600 грн. за семестр + підручники

Що робить школу Dakad особливою?

А ще...

Upload Image...

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми займаємося виключно німецькою мовою. Це дозволяє запропонувати студентам максимум з того, що може дати мовна школа: додаткові клуби, спеціальні матеріали, заняття з носіями мови, бібліотеку тощо. Чому б не зробити вивчення німецької мови не лише корисним, але й цікавим чи навіть захоплюючим?!

ДЕМОКРАТИЧНА ЦІНОВА КАТЕГОРІЯ

Ми вважаємо, що це несправедливо — англійську вчать всі, а німецьку — одиниці. Тому ми зробили навчання в групах доступним: 60 грн/год в основній групі. Це вже не кажучи про додаткові безкоштовні заняття і тренінги, які відкриті для всіх студентів Школи!

Upload Image...
Upload Image...

ДОДАТКОВІ РОЗМОВНІ ТРЕНІНГИ

Ми не займаємось суто академічним вивченням мови. Наше завдання — вивести студентів на той рівень володіння німецькою мовою, коли вони можуть справді вільно розмовляти. Тому ми підготували для вас окреме заняття розмовної німецької щотижня.

ІНТЕНСИВНЕ НАВЧАННЯ

Хочете не просто “ходити на курси”, а дійсно отримати хороший результат? Без проблем, але треба буде добряче попрацювати: наш курс доволі інтенсивний (мінімум 4,5 годин німецької мови на тиждень) і передбачає велику кількість додаткових матеріалів, а також обов’язкові домашні завдання. Не лякайтеся, ми зробили їх цікавими.

Upload Image...
Upload Image...

НОСІЇ МОВИ

Починаючи з 4го рівня розмовні тренінги для студентів проводять носії мови. Це суперова можливість не лише поспілкуватися німецькою в оригіналі, але й дізнатися про особливості живої мови — скорочення, сленгові слова, непристойності (треба ж знати ворога в обличчя!)

МОТИВАЦІЯ

З першого дня вашого навчання в Школі ви автоматично стаєте учасником рейтингової мотиваційної програми, яка дає можливість вчитися цілий наступний семестр за півціни! Рейтинг складається на основі відвідуваності (прогули не на користь) і фінального тестування. Кращий студент оплачує лише 50% вартості наступного семестру, друге місце в рейтингу — 75% вартості, третє місце — 90% вартості. Ну як? Є мотивація? 😉

Upload Image...
Upload Image...

МИ ЛЮБИМО ТЕ, ЩО РОБИМО 🙂

А що тут ще казати? Викладачі інколи таки не втримуються і дають студентам тексти Rammstein в навчальних цілях, а студенти в свою чергу тащать на заняття все, що стосується німецької – починаючи від словничка молодіжного сленгу і закінчуючи мапою автомобільних доріг Німеччини )) Так, вони в нас тааакі класні!

Телефонуйте зараз: