Ми тут подумали, що якось недобре самим себе хвалити – цілий сайт от наваяли, а від імені студентів ні слова. Так от, каємось і виправляємось. Є підозра, що кожному з нас цікаво дізнатися, що думають про ту чи іншу історію інші люди, переди тим, як в неї вляпатися. Так от, вивчення німецької мови – це ще та авантюра, тому краще наперед знати хто, що, як і куди. І хоча на сайті ми вже натякали на те, чого вам чекати від Dakad, але спитати в самих студентів буде чесніше. Тому знайомтеся: ось вони і ось їхні відгуки. Перевірку на достовірність можна провести в коментарях 😉 А якщо серйозно, то якось так виходить, що в нас вчаться дуже і дуже хороші і щирі люди. Дуже дякуємо Вам всім за такі позитивні коментарі – будемо намагатися і надалі тішити вас (а заодно і німецьку разом вивчимо :)).

Це якраз те, що необхідно для вивчення німецької мови: не три, а по факту чотири (разом з бонусним тренінгом) заняття на тиждень, різні викладачі на цих заняттях, що дозволяє не прив’язуватися до чиєїсь певної вимови, дуже приємна обстановка, що дозволяє відноситися до навчання не як до навчання, а певного виду відпочинку. Це сприяє додуже гарних результатів і досягнень, і це кльово!!!

Марія Мудрик (VK)

Dakad — це наша жовто-червона Німеччина посеред Львова, яку ми відвідуємо тричі (а то й більше! — скільки хочемо) разів на тиждень. Приводів потрапити туди безліч. Наприклад, Ви маєте амбіний намір піднятися на Високий Замок, але вже на дальніх підступах сили покинули Вас, виникає потреба перепочити, пристати на вечір. У пригоді стане школа німецької мови Dakad, що на вулиці Рибній! Там Вас навчать правильно висловлюватися німецькою, читати, писати, відмінювати, відокремлювати префікси, розставляти слова в речення і крäпöчки над бüквами. А тоді, з новими знаннями і силами, можна не лише брати штурмом Високий Замок, але й вокзал, аеропорт чи інші установи, в яких продають квитки в німецькомовні країни!

Юра Мельник (ВК)

За час навчання в Dakad я нарешті таки досягла своєї цілі — згадала все забуте ще зі шкільних часів з німецької мови і здобула нові знання. Всі заняття проводяться цікаво, весело, креативно, особливо розмовні 🙂 Найбільше сподобалась невимушена, тепла і привітна атмосфера, доброзичливі, усміхнені викладачі, а найбільше — директор школи Інна! Всім велика подяка 🙂 Так тримати 🙂 Це найкраща школа німецької мови у Львові! Буду розповідати про неї своїм друзям із захватом 🙂 ДЯКУЮ! Danke schön für alles! :)

Іра Пелех / (FB)

Дуже подобається шкода Dakad — позитивна атмосфера, гарні викладачі, невеликі групи. Створено всі умови для вивчення німецької мови. А додаткові спецкурси з граматики дозволяють систематизувати знання

Олена Осадча

В Dakad вас буквально оточать німецькою. Якщо вже і тут ви німецьку не осилите, то знайте — ви просто безнадійно ліниві. Будете ви вчитися, чи ні, одне скажу точно — скучно вам точно не буде 🙂

Марія Головко

Всі викладачі привітні та приємні, і при цьому ж вимогливі. Атмосфера дружня — сприяє навчанню з позитивними емоціями. Багато цікавих занять та тренінгів! Все чудово, записуйтесь та включайтесь до дружньої компанії.

Каміла Шпеник / (ВК)

Чудова мовна школа! Занять аж забагато 🙂 Великий + за розмовні тренінги по суботах. Інформативно, ефективно і весело 🙂 На рівні А2 я нарешті навчилась зв’язувати слова до купи і будувати більш-менш складні речення, суттєво поповнила словниковий запас завдяки заняттям з граматики і просто цікаво провела час протягом цих місяців. Атмосфера приємна і дружня 🙂 Інна няша 🙂 Danke schön für alles!

Соломія Кравець

Курси німецької мови, які я відвідувала в школі Dakad, на мене справили приємне враження. Відчувається дружня, тепла атмосфера. Сюди хочеться приходити. Колектив викладачів дуже привітний, завжди усміхнений. Не відчула як закінчився термін. Заняття проходили у веселій, легкій, не нав’язливій атмосфері. Хочу щиро подякувати Наталі, моєму викладачеві, а також Ірині, викладачеві зі “sprechen” за ті знання, які отримала під час навчання. Планую продовжувати, бо вже не уявляю життя без німецької мови. Дякую!

Леся Кобецька (FB)

За час навчання в Dakad я нарешті таки досягла своєї цілі — згадала все забуте ще зі шкільних часів з німецької мови і здобула нові знання. Всі заняття проводяться цікаво, весело, креативно, особливо розмовні 🙂 Найбільше сподобалась невимушена, тепла і привітна атмосфера, доброзичливі, усміхнені викладачі, а найбільше — директор школи Інна! Всім велика подяка 🙂 Так тримати 🙂 Це найкраща школа німецької мови у Львові! Буду розповідати про неї своїм друзям із захватом 🙂 ДЯКУЮ! Danke schön für alles! :)

Іра Пелех / (FB)

Dakad — це те місце, де вивчати мову легко і приємно. Ми дивимось фільми, граємо в ігри, чи не кожне заняття на нас чекають сюрпризи, котрі вигадують винахідливі та енергійні люди, які тут працюють. Навчання приносить море позитиву, і в той же час є дуже насиченим і результативним. За всього лише два місяці, проведені тут, я здолала мовний бар”єр і почала говорити, а також дивитися фільми, хоча раніше гадала, що до цього ще треба дуже довго йти. Кращого місця для вивчення німецької мови просто не знайти.

Юля Фірсова (FB)

Dakad – заклад, у якому дбають і думають про кожного “студента”. Всі умови для того щоб Ви почували себе комфортно та були впевнені, що Ви швидко вивчите німецьку.

Марина Гоменюк (FB)

Цікаво, весело! Легко засвоюється інформація!

Олена Ополінська

P.S. Листочок, прикріплений до лоба Олени – це така цікава забавка, в яку ми бавилися протягом заняття, щоб потренуватися правильно ставити запитання німецькою мовою. Більше ніякого прихованого змісту вони не мають.

В цій школі дуже комфортна атмосфера для засвоєння німецької. За короткий час я вже можу щось сказати по-німецьки. (Другий тиждень вивчення німецької мови “з нуля”).

Андрій Ополінський

P.S. Листочок, прикріплений до лоба Андрія – це така цікава забавка, в яку ми бавилися протягом заняття, щоб потренуватися правильно ставити запитання німецькою мовою. Більше ніякого прихованого змісту вони не мають.

Молода мовна школа з досвідченими викладачами. За досить короткий період часу ви зможете засвоїти рівень від А1 до С1. Ціни курсів вас приємно здивують. Дружня і творча атмосфера сприятиме цікавому і швидкому навчанню. Dakad – це мовна школа, яка спеціалізується тільки на німецькій і це добре! А ще курси стартують не менше 2 разів на рік і можна розпочати майже будь-коли.

Аліна Заяць (FB)

Вивчення німецької “з нуля”, а тим більше інтенсив дуже захоплює. Дуже подобається метод викладання та сам процес. Кожне заняття приносить безліч тільки позитивних емоцій.

Саша Маїк

P.S. Листочок, прикріплений до лоба Саші – це така цікава забавка, в яку ми бавилися протягом заняття, щоб потренуватися правильно ставити запитання німецькою мовою. Більше ніякого прихованого змісту вони не мають.