Вилазка на козину ферму

Ми тут подумали і вирішили, що літо – це суперова пора для того щоб не сидіти в чотирьох стінах. А тому пора відміняти всі заняття! Ну добре, і так ніхто не повірить 🙂 Але як мінімум неділя в нас вільна, тому чому б не провести одну з літніх неділь весело, корисно і смачно? Так от, якщо коротко, то ідея така: спочатку ми їдемо на козину ферму, гуляємо там і беремо участь в дегустації, а потім їдемо на озеро з альтанками і мангалами, а там смажимо шашлики (в тому числі вегетаріанські ;)) А от що з цього вийшло — це зовсім інша історія.

Якщо коротко, то всі зібралися вчасно — три машини, 12 дорослих і ще дитина 4х років в передчутті чогось цікавенького. На під”їзді до ферми ми набрали господарів з тим, щоб спитати, як краще до них потрапити і вийшла в нас приблизно отака розмова:

п. Марія (дружина власника ферми, господиня): та ні, ви сьогодні не їдьте, погода погана.

Ми: ну так, погода дощова, але, не зважаючи на це, ми всі зібралися і приїхали, як ми з Вами і домовлялись, екскурсію ми не відміняли.

п. Марія: та ні, Ви не їдьте, я Вам екскурсію проводити не буду, бо я зараз вдома, у Львові.

Ми: як у Львові? Ми вже біля Вашої ферми. Може ми Вас тут почекаємо, а Ви під”їдете до нас?

п. Марія: та я ж кажу Вам, – я вдома, погода погана, я нікуди їхати не збираюся. І взагалі, в мене нема машини.

Ми: Ну, тоді, може, хтось може нам відкрити і показати тут все?

п. Марія: та ніхто Вам не буде відкривати!

Ми: Ви ж розумієте, ми з Вами попередньо домовлялися про екскурсію з дегустацією, дзвонили двічі на початку тижня і ще двічі вкінці, узгодили ціну та кількість учасників. Потім ми ще перепитували, чи потрібно доплачувати за дітей. Чому ж Ви не передзвонили і не попередили, що Вас не буде, ми б не їхали сюди.

п. Марія: та я Вашого номеру взагалі не записувала.

Ми: Ви розумієте, що це некоректно з Вашого боку?

п. Марія: так, я розумію.

Ми: що Ви пропонуєте нам зараз робити? Неділя, 11.00 ранку, ми біля воріт Вашої ферми.

п. Марія: слухайте, та мені байдуже!

Ось так ми з”їздили на екскурсію з дегустацією на козину ферму. Дуже сумно, прикро і взагалі неприємно. Тому, друзі, будьте уважні, коли домовляєтеся з господарями цієї ферми: Chevrette – Fromages d”Elise (с. Дмитровичі, Мостиський район, Львівська область)

А всім учасникам нашої вилазки хотілося б подякувати за оптимізм, позитивний погляд на ситуацію і відмінне почуття гумору! 🙂 Добре, що хоч шашликів посмажили 🙂

козочки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *