Що ж робить нашу Школу німецької мови такою особливою? Хочете переконатися, що не просто витрачаєте час і гроші, а й отримаєте хороший результат? Все правильно, ви повинні знати, на що підписуєтеся. Всі переваги вивчення німецької в Dakad викладено просто і зрозуміло, тому знайомтеся!

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми займаємося виключно німецькою мовою. Це дозволяє запропонувати студентам максимум з того, що може дати мовна школа: додаткові клуби, спеціальні матеріали, заняття з носіями мови, бібліотеку тощо. Чому б не зробити вивчення німецької мови не лише корисним, але й цікавим чи навіть захоплюючим?!

ІНТЕНСИВНЕ НАВЧАННЯ

Хочете не просто “ходити на курси”, а дійсно отримати хороший результат? Без проблем, але треба буде добряче попрацювати: наш курс доволі інтенсивний (мінімум 4,5 годин німецької мови на тиждень) і передбачає велику кількість додаткових матеріалів, а також обов’язкові домашні завдання. Не лякайтеся, ми зробили їх цікавими.

ДОДАТКОВІ РОЗМОВНІ ТРЕНІНГИ

Ми не займаємось суто академічним вивченням мови. Наше завдання — вивести студентів на той рівень володіння німецькою мовою, коли вони можуть справді вільно розмовляти. Тому ми підготували для вас окреме заняття розмовної німецької щотижня.

ДЕМОКРАТИЧНА ЦІНОВА КАТЕГОРІЯ

Ми вважаємо, що це несправедливо — англійську вчать всі, а німецьку — ну прям не всі. Тому ми зробили навчання в групах доступним: 60 грн/год в основній групі. Це вже не кажучи про додаткові безкоштовні заняття і тренінги, які відкриті для всіх студентів Школи!

НОСІЇ МОВИ

Починаючи з 4го рівня розмовні тренінги для студентів проводять носії мови. Це суперова можливість не лише поспілкуватися німецькою в оригіналі, але й дізнатися про особливості живої мови — скорочення, сленгові слова, непристойності (треба ж знати ворога в обличчя!)

МОТИВАЦІЯ

З першого дня вашого навчання в Школі ви автоматично стаєте учасником рейтингової мотиваційної програми, яка дає можливість вчитися цілий наступний семестр за півціни! Рейтинг складається на основі відвідуваності (прогули не на користь) і фінального тестування. Кращий студент оплачує лише 50% вартості наступного семестру, друге місце в рейтингу — 75% вартості, третє місце — 90% вартості. Ну як? Є мотивація? 😉

МИ ЛЮБИМО ТЕ, ЩО МИ РОБИМО)

А що тут ще казати? Викладачі інколи таки не втримуються і дають студентам тексти Rammstein в навчальних цілях, а студенти в свою чергу тащать на заняття все, що стосується німецької – починаючи від словничка молодіжного сленгу і закінчуючи мапою автомобільних доріг Німеччини )) Так, вони в нас тааакі класні!