Що ж робить нашу Школу німецької мови такою особливою? Хочеш переконатися, що не просто витрачаєш час і гроші, а й отримаєш хороший результат? Все правильно, ти маєш знати, на що підписуєшся. Всі важливі моменти вивчення німецької в Dakad викладено просто і зрозуміло, тому знайомся

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми займаємося виключно німецькою мовою. Це дозволяє запропонувати студентам максимум з того, що може дати мовна школа: додаткові клуби, спеціальні матеріали, заняття з носіями мови тощо. Чому б не зробити вивчення німецької мови не лише корисним, але й цікавим чи навіть захоплюючим?

ІНТЕНСИВНЕ НАВЧАННЯ

Хочеш не просто “ходити на курси німецької”, а дійсно отримати хороший результат? Без проблем, але треба буде добряче попрацювати: наш курс доволі інтенсивний (мінімум 4,5 годин німецької мови на тиждень) і передбачає велику кількість додаткових матеріалів, а також обов’язкові домашні завдання. Не лякайся, ми зробили їх цікавими. Зворотня сторона медалі: інколи наші студенти кажуть, що було просто дууууже багато всього. Ну що ж, ми попереджали)

ДОДАТКОВІ РОЗМОВНІ ТРЕНІНГИ

Ми не займаємось суто академічним вивченням мови. Наше завдання — вивести студентів на той рівень володіння німецькою мовою, коли вони можуть справді вільно розмовляти. Тому ми підготували для тебе окреме заняття розмовної німецької щотижня. І тааак, говорити німецькою ми починаємо одразу, з першого ж тижня, а не колись там, коли вийде. І ні, помилки – це не страшно, правда-правда.

РЕЗУЛЬТАТИ СТУДЕНТІВ

Так, звичайно, завжди бувають ті, хто прогулює бо не проходить курс до кінця. Але ті студенти, які вчать німецьку з нами вже не перший семестр, – це люди про результат, про вкладення часу і про співвідношення зусиль до отриманих знань. Вони радіють, бо знайшли для себе навчання, яке працює, а ми радіємо, бо нам дуже круто працювати з такими мотивованими людьми. Коротше, ви любофф, от.

НОСІЇ МОВИ

Починаючи з рівня В2 розмовні тренінги для студентів проводять носії мови. Це суперова можливість не лише поговорити німецькою в оригіналі, але й дізнатися про особливості живої мови — скорочення, сленгові слова, непристойності (треба ж знати ворога в обличчя!) І ні, носії мови не проводять заняття на А1 чи А2, тому що це, ну як би сказати? неефективно, от (так, ми пробували – не працює)

МОТИВАЦІЯ

З першого дня твого навчання в Школі ти автоматично приймаєш участь в мотиваційній програмі – це така класна історія, коли можна гарно вчитися і отримати знижку в 20% на навчання в наступному семестрі. І з важливого: в нас немає знижок з приводу всяких там чорних п’ятниць і днів всіх закоханих, а лише знижка найкращим студентам. Чому? Тому що це дуже класно – працювати з мотивованими людьми, ми тут таке любимо.

МИ ЛЮБИМО ТЕ, ЩО МИ РОБИМО

А що тут ще сказати? Викладачі інколи таки не втримуються і дають студентам тексти Rammstein в навчальних цілях, а студенти в свою чергу тащать на заняття все, що стосується німецької – починаючи від словника молодіжного сленгу і закінчуючи мапою автомобільних доріг Німеччини)) Так, вони в нас тааакі класні!